Współpraca


Jesteśmy głodni doświadczeń 🙂

 • Szukamy osób, które chciałyby się z nami podzielić swoją pasja!
  Grasz w szachy, bulle, karty? A może na jakimś instrumencie? Lub bez instrumentu? Znasz jakiś język/kraj/kulturę/ciekawe miejsce? 
  Umiesz szydełkować/malować/tworzyć coś z niczego? Lepisz z gliny? Pasjonuje cię jakiś sport? Naprawiasz elektronikę? Umiesz programować? Żonglujesz/chodzisz na szczudłach? Masz fretkę, jeża, chomika? Wędrujesz po górach? Pracujesz w ciekawym miejscu, które mógłbyś nam pokazać?
  Jednym słowem: masz pasje/wiedzę/doświadczenie którym byś mógł i chciał się z nami podzielić? Lubisz dzieci/młodzież i traktujesz ich jak równych partnerów do działania? 
 • Znasz kogoś kto potrzebuje pomocy/wsparcia? Posprzątać ogródek? Naprawić ławkę? Odmalować płot? I nie musi to byc zrobione idealnie? Chętnie pomożemy! Mamy ręce (mniejsze i większe) chętne do pomocy!
   
 • Prowadzisz warsztaty/spotkania/szkolenia dla dorosłych? Jeśli czujesz, że tematyka, którą się zajmujesz jest bliska z drogą, którą my podążamy, odezwij się. Możemy nawiązać współpracę: mamy miejsce, mamy zasięgi i znamy ludzi chętnych do rozwoju, a szczególnie chcemy szerzyć bliskie nam wartości.

 • Chciał(a)byś byśmy zorganizowali szkolenie dla Ciebie lub Twojej kadry? Chcielibyście prowadzić miejsce mniej dyrektywne, bardziej bliskościowe, ale nie wiecie od czego zacząć? Macie wyzwania, z którymi się borykacie?

Jeśli na cokolwiek z powyższego Twoje serce zaczęło bić nieco mocniej, na zasadzie „to ja, to o mnie, dla mnie”, zapraszamy do współpracy. Może to być warsztat, spacer może być luźne spotkanie na trawie.
Jesteśmy otwarci na jednorazową wizytę lub na cykliczne spotkania. 

Napisz do nas: info@horyzontywyobrazni.pl